ÖNCEKİ MAÇLAR

FİNAL MAÇI
İSVİÇRE
SİNA ÖZER
2
FRANSA
İRFAN CAN KAHVECİ
4
YARI FİNAL MAÇLARI
FRANSA
İRFAN CAN KAHVECİ
1
İRLANDA
VEDAT MURIQI
0
İSVİÇRE
SİNA ÖZER
2
POLONYA
ESER YENENLER
0
ÇEYREK FİNAL MAÇLARI
İRLANDA
VEDAT MURIQI
5
FİNLANDİYA
DOĞUKAN SİNİK
1
NORVEÇ
ANIL TETİK
2
FRANSA
İRFAN CAN KAHVECİ
6
BELÇİKA
EMRE ÖZCAN
1
İSVİÇRE
SİNA ÖZER
4
ALMANYA
UĞUR KARAKULLUKÇU
0
POLONYA
ESER YENENLER
3
SON 16 MAÇLARI
TÜRKİYE
OĞUZHAN KOÇ
1
FİNLANDİYA
DOĞUKAN SİNİK
2
YUNANİSTAN
UTKU YUVAKURAN
1
POLONYA
ESER YENENLER
2
İSVİÇRE
SİNA ÖZER
2
HOLLANDA
AYTAÇ KARA
1
BELÇİKA
EMRE ÖZCAN
5
İTALYA
HARUN TEKİN
3
İSPANYA
BEDİRHAN SORAL
2
NORVEÇ
ANIL TETİK
4
ALMANYA
UĞUR KARAKULLUKÇU
2
RUSYA
CANDAŞ TOLGA IŞIK
1
İSKOÇYA
OĞUZHAN ÖZYAKUP
1
İRLANDA
VEDAT MURIQI
2
İNGİLTERE
YUSUF ÇİM
1
FRANSA
İRFAN CAN KAHVECİ
2
A GRUBU MAÇLARI
İTALYA
HARUN TEKİN
1
GALLER
EKİN MERT DAYMAZ
0
İSVİÇRE
SİNA ÖZER
4
TÜRKİYE
OĞUZHAN KOÇ
2
TÜRKİYE
OĞUZHAN KOÇ
2
GALLER
EKİN MERT DAYMAZ
1
İTALYA
HARUN TEKİN
1
İSVİÇRE
SİNA ÖZER
3
GALLER
EKİN MERT DAYMAZ
3
İSVİÇRE
SİNA ÖZER
3
TÜRKİYE
OĞUZHAN KOÇ
0
İTALYA
HARUN TEKİN
0
B GRUBU MAÇLARI
FİNLANDİYA
DOĞUKAN SİNİK
4
BELÇİKA
EMRE ÖZCAN
3
RUSYA
CANDAŞ TOLGA IŞIK
4
DANİMARKA
CELİL NALÇAKAN
0
DANİMARKA
CELİL NALÇAKAN
0
BELÇİKA
EMRE ÖZCAN
7
FİNLANDİYA
DOĞUKAN SİNİK
1
RUSYA
CANDAŞ TOLGA IŞIK
0
DANİMARKA
CELİL NALÇAKAN
3
FİNLANDİYA
DOĞUKAN SİNİK
2
BELÇİKA
EMRE ÖZCAN
2
RUSYA
CANDAŞ TOLGA IŞIK
0
C GRUBU MAÇLARI
AVUSTURYA
AHMET DURSUN
5
ROMANYA
İBRAHİM YATTARA
5
ROMANYA
İBRAHİM YATTARA
0
HOLLANDA
AYTAÇ KARA
5
İSKOÇYA
OĞUZHAN ÖZYAKUP
3
AVUSTURYA
AHMET DURSUN
2
HOLLANDA
AYTAÇ KARA
8
AVUSTURYA
AHMET DURSUN
1
İSKOÇYA
OĞUZHAN ÖZYAKUP
6
ROMANYA
İBRAHİM YATTARA
2
HOLLANDA
AYTAÇ KARA
0
İSKOÇYA
OĞUZHAN ÖZYAKUP
4
D GRUBU MAÇLARI
YUNANİSTAN
UTKU YUVAKURAN
3
NORVEÇ
ANIL TETİK
2
ÇEKYA
ACUN ILICALI
0
İNGİLTERE
YUSUF ÇİM
3
YUNANİSTAN
UTKU YUVAKURAN
1
ÇEKYA
ACUN ILICALI
0
İNGİLTERE
YUSUF ÇİM
6
NORVEÇ
ANIL TETİK
2
NORVEÇ
ANIL TETİK
2
ÇEKYA
ACUN ILICALI
0
İNGİLTERE
YUSUF ÇİM
2
YUNANİSTAN
UTKU YUVAKURAN
1
E GRUBU MAÇLARI
POLONYA
ESER YENENLER
1
İRLANDA
VEDAT MURIQI
1
İRLANDA
VEDAT MURIQI
0
İSPANYA
BEDİRHAN SORAL
6
İSVEÇ
OLGUN TOKER
1
POLONYA
ESER YENENLER
5
İSPANYA
BEDİRHAN SORAL
1
POLONYA
ESER YENENLER
0
İSVEÇ
OLGUN TOKER
2
İRLANDA
VEDAT MURIQI
5
İSPANYA
BEDİRHAN SORAL
10
İSVEÇ
OLGUN TOKER
1
F GRUBU MAÇLARI
PORTEKİZ
FURKAN ANDIÇ
0
FRANSA
İRFAN CAN KAHVECİ
3
İZLANDA
LUKAS PODOLSKI
0
FRANSA
İRFAN CAN KAHVECİ
5
ALMANYA
UĞUR KARAKULLUKÇU
4
İZLANDA
LUKAS PODOLSKI
2
PORTEKİZ
FURKAN ANDIÇ
2
ALMANYA
UĞUR KARAKULLUKÇU
4
PORTEKİZ
FURKAN ANDIÇ
2
İZLANDA
LUKAS PODOLSKI
0
FRANSA
İRFAN CAN KAHVECİ
1
ALMANYA
UĞUR KARAKULLUKÇU
3